Kontakt

Pytania? Propozycje? Współpraca?

Napisz: karolina@matkadentystka.pl

 • Izabela

  Witam, przeczytałam dużą część recenzji wózków polecanych na Pani blogu, mam już jakieś przemyślenia, ale w dalszym ciągu się waham jaki wózek wybrać. Poszukuję wózka spacerowego, który nie będzie ciężki (do ok 9,5 kg), który będzie miał gumowe kółka i który nie będzie miał piankowej rączki. Jaki wózek uważa Pani za najbardziej zbliżony do ideału? Który wózek poleciłaby Pani najbardziej. Dodam że ważne jest dla mnie żeby wózek rozkładał się jak najbardziej na płasko i miał dużą budkę, która ochroni przed słońcem.

  Pozdrawiam serdecznie

  • Matka Dentystka

   Dzień dobry! Co za zagadka! Nie mogę znaleźć w pamięci żadnego wózka który by spełniał wszystkie Pani wymagania, ale zaproponuję dwa zbliżone : Joie Mytrax (waży więcej niż Pani zakłada) oraz Valco Baby Snap Sport (ale ma piankową rączka). Pozdrawiam.

   • Izabela

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Poczytam o tych wózkach jeszcze. A czy traktowała Pani wózki- quinny zapp xtra 2 i babyhome vida? Pozdrawiam serdecznie

    29.06.2017 22:46 “Disqus” napisał(a):

 • Alina Skiba Fonseca

  Dzień dobry! Zastanawiam się nad spacerowka Mytrax a X-lander X-pulse (tym z 2015, który jeszcze jako tako ma amortyzację). Z Pani bloga dowiedziałam się, że miała już Pani przyjemność z obydwoma, mogłaby mi Pani doradzić, który z nich jest bardziej praktyczny, zwinny i (jak naj)dłużej mi posłuży? Dla mnie mus to pompowane kola + amortyzacja, nawet mała i łatwe składanie. Za x-landerem przemawia siedzisko w 2 strony a za Mytraxem powiększana budka… co lepsze w praktyce? I tak ogólnie, który wózek wypada lepiej, również biorąc pod uwage podróże (samolot, piasek, żwir, ciasne uliczki itp.) Z góry serdedznie dziękuję za odpowiedź!
  Pozdrawiam!

  • Matka Dentystka

   Z tych dwóch wózków wybrałabym Mytraxa 🙂 Pozdrawiam!