Targi Kids’ Time Kielce

Tak na prawdę nie mogło mnie tam nie być. Po pierwsze miasto – moje ukochane Kielce, pod drugie – wreszcie była okazja do zmacania tych wszystkich cudnych rzeczy, które znałam ze zdjęć sklepów internetowych. Targi były imprezą branżową, dystrybutorzy poszukiwali chętnych na zakupy hurtowe, ale ostatniego dnia wiele firm sprzedawało swój asortyment w atrakcyjnych cenach – to taka uwaga dla tych którzy planują może się wybrać w  przyszłym roku. W sobotę, gdy tłumy interesantów już się przerzedziły, wśród zwiedzających można było spotkać rodziców ze swoimi pociechami. Mimo dwóch dni spędzonych na targach, nie udało mi się wszędzie zajrzeć, ale od początku wiedziałam, że 325 wystawców jest ponad moje siły. Wybrałam dla Was dziś to, co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem i do czego sama wcześniej nie dokopałam się w internecie. Ciekawa jestem, co Was najbardziej zainteresuje 🙂

Wózki Greentom

Czyli wózek który w 100% powstał z recyklingowych materiałów. Lekki, zgrabny, a w dodatku tak bardzo ekologiczny! Jeden stelaż to tak na prawdę 3 wózki: gondolka oraz dwa rodzaje spacerówki: jedna przekładana przód-tył, druga ustawiana przodem do kierunku jazdy ale z większą ładownością. Do wyboru trzy kolory stelaża oraz 10 kolorów materiałów. Uhhh! Mam nadzieję, że wkrótce uda mi z nim zapoznać jeszcze bliżej 🙂

Zrzut ekranu 2015-03-01 o 21.31.02

Scoot&Ride Highwaybaby

Czyli hulajnoga i rowerek biegowy 2w1. Rewelacja dla maluchów uwielbiających ruch na świeżym powietrzu. Zmiana z rowerka w hulajnogę ( i odwrotnie!) odbywa się za pomocą jednego guziczka. Konstrukcja jest lekka, stabilna i przebadana pod kątem bezpieczeństwa. A co najważniejsze o jeden grat w domu mniej!Zrzut ekranu 2015-03-01 o 21.31.30

Butelka Mixie

Super gadżet dla karmiących MM. W środku butelki wbudowany jest pojemnik na mleko, za pomocą jednego guzika uwalniamy pokrywkę łącząc w ten sposób proszek i płyn. Pokrywka dodatkowo pomaga dokładnie rozmieszać proszek. Super gadżet dla podróżujących. Nie trzeba brać dystrybutora z odmierzoną ilością mleka. Dostępne w dwóch pojemnościach, trzy rozmiary smoczków.

 Smoczki medyczne Numi Med

Do podawania lekarstw oraz do inhalacji. Każdy z nich dostępny w dwóch rozmiarach, kształt smoczka anatomiczny.  Płynny lek wlewamy do pojemniczka z podziałką, jego przepływ i tempo podawania możemy regulować specjalnym suwakiem. Natomiast watkę nasączoną olejkami eterycznymi chowamy do specjalnego pojemniczka z dziurkami którego odległość od noska można zmienić.

Zrzut ekranu 2015-03-01 o 22.00.30

 

Pluszowe plastry oraz Trostisie Ice

Produkty szwedzkiej firmy Tröstisar, które mają zapewnić dzieciństwo bez strachu. Plasterki mają ukoić i uspokoić w stresujących momentach (np. szczepienie). Pod pluszowym Trostisiem (albo Angry Birdsem) kryje się plaster ochronny z opatrunkiem. Trostice Ice to: pluszowa maskotka, chłodzący okład oraz… lody! W pluszowym pokrowcu z wizerunkiem misia kryje się silikonowa foremka do której można wlać sok lub przecier owocowy i go zamrozić. Gdy przyłożymy go w stłuczone miejsce ma przynieść ulgę, miś ma pocieszyć a przekąska wynagrodzić cierpienia.

Zrzut ekranu 2015-03-01 o 22.14.02
Pluszowe plastry
Zrzut ekranu 2015-03-01 o 22.15.03
Trostisie Ice

Wanienki Puj

Oba modele Tub oraz Flyte są bardzo fajnym, małogabarytowym rozwiązaniem nie tylko dla podróżujących ale też dla tych którzy którzy chcą zaoszczędzić miejsce które zajmuje tradycyjna wanienka, a to wszystko dzięki temu, że kąpiel odbywa się w umywalce. Wanienka wykonana jest z miękkiej pianki, pasuje do większości modeli umywalek, a po toalecie odwieszamy ją na płasko na haczyk, gdzie sobie szybciutko schnie ponieważ nie chłonie wody. Nadaje się dla maluszków do 6 miesiąca życia.

Naczynia Mother’s Corn

Jakoś ostatnio u mnie coraz bardziej eko. Piękne, biodegradowalne naczynia dla maluchów od 6 miesiąca i dorosłych. Wykonane z kukurydzy i ziemniaków, bez toksycznych substancji.  Wiele produktów zarówno do podawania, przygotowywania jak i przechowywania jedzonka.

1407c21_1