Kids’ Time Kielce 2020 – najciekawsze i najpiękniejsze wózkowe nowości na rynku

Czas podsumować 3 dni lutego, które spędziłam pod dachem Kieleckich Targów. Po raz piąty miałam przyjemność uczestniczyć w Kids’ Time – największych w Polsce targach branży dziecięcej.

Z mojego pobytu przywiozłam ponad 1000 zdjęć i dziś mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszą turę. Tradycyjnie już oddzielny wpis poświęcam wózkom dziecięcym, zajrzałam do swoich ulubionych marek by zobaczyć co nowego przygotowały dla rodziców i ich najmłodszych pociech. Producenci nie próżnują! Nowe modele wózków pojawiają się jak grzyby po deszczu, tak intensywnie, że nawet mi, wózkowej wyjadaczce, trudno nadążyć za nowościami.

Wasz entuzjazm na mojej targowej relacji na Instastories wzbudziła nowa, kompaktowa spacerówka od Elodie Details. Krótko mówiąc żegnamy się z parasolką! Nowy wózek ma pojawić się w sprzedaży od kwietnia.

Kilka nowości jak zwykle przygotowało dla Was Bugaboo – nareszcie w budkach wózków pojawią się długo oczekiwane wywietrzniki! Oczywiście w 2020 pojawi się kilka limitowanych propozycji holenderskiej marki. Dystrybutor – firma 4 Kids- odpowiada także za inne lubiane przez Was marki: Joie, Valco Baby czy Mamas & Papas. Przypominam, że na hasło matkadentystka w sklepie 4kids.com.pl otrzymacie 5% rabatu, nie tylko na wózki ale i wszelkie wózkowe akcesoria.

Cybex w tym roku zaprezentował niemalże same nowości – na stoisku można było obejrzeć nowe modele wózków: podwójny Gazelle S, lekki Melio i tajemniczy Talos S Lux! Na stoisku Quinny było za to bardzo intrygująco i kolorowo! Wszystkich, nie tylko wózkomaniaków, powinna zainteresować informacja że marka Bumbleride jest ponownie dostępna w Polsce! Za dystrybucję tych fantastycznych wózków zabrała się firma Stokkids, która kilka lat temu sprowadziła do nas ekologicznego i lubianego Greentoma.

Niemałym zaskoczeniem była dla mnie nowa, kompaktowa spacerówka od Easywalker. Obok XS na zdjęciach możecie obejrzeć nowy model Miley. Wózek waży 7 kg ale można w nim przewozić malucha do 22 kg! Materiały wykonane są z surowców pochodzących z recyklingu.

Z polskich marek bardzo przypadła mi do gustu prezentacja Baby Design oraz Espiro. Sami przekonacie się oglądając zdjęcia jak kolorowo i nowocześnie jest u producenta. Nominację do nagrody Kids’ Time Star otrzymały w sumie 3 wózki, ale tylko dwa przykuły moją uwagę. Wśród nich był Britax Romer Smile 3 oraz trójkołowa spacerówka Thule Spring którą ostatnio miałam przyjemność dla Was recenzować. To właśnie on zgarnął nagrodę!

Wózkową relację  targów przygotowałam dla Was w postaci zgrabnej galerii. Po kliknięciu na zdjęcie wyświetli się Wam jego większa wersja oraz krótki podpis. Życzę miłych wrażeń podczas oglądania! (PS. Pewna porcja zdjęć z fotorelacji jest nieostra. W całym targowym zamieszaniu udało mi się uszkodzić aparat, który przestał łapać ostrość. Niestety przekonałam się o tym dopiero po targach)