Kids’ Time Kielce 2020 – najpiękniejsze zabawki

KIDS' time kielce 2020 najpiekniejsze zabawki dla dzieci

Ostatnia (i najobszerniejsza!) część fotorelacji z targów Kids’ Time w Kielcach. Czas na to, co tygryski lubią najbardziej! Zabawki! Podczas wiedzenia Kieleckich Targów odwiedziłam dystrybutorów moich ulubionych marek i sprawdziłam co szykują dla nas w nadchodzącym roku.

Powiem tak…. Nasze dzieci nie będą cierpiały na nudę! Myślę, że wpis może być inspiracją dla Was na nadchodzące tygodnie, kiedy to wszyscy jesteśmy zamknięci z naszymi przedszkolakami w czterech ścianach. W nowościach pojawi się mnóstwo zestawów kreatywnych, puzzli oraz planszowych gier które pomogą przetrwać nie jedną kwarantannę.

Z praktycznych uwag: wszystkie zdjęcia w galerii są podpisane, także znalezienie konkretnej rzeczy/marki w otchłani internetu nie powinno dla Was stanowić problemu. Część rzeczy może być jeszcze nie dostępna w sklepach, ale będzie się to pewnie z czasem zmieniać. Niektóre zabawki muszą po prostu poczekać na swoją premierę trochę dłużej. Po kliknięciu na miniaturkę zdjęcia otworzy Wam się jego pełna wersja z podpisem. Życzę miłego oglądania!