Matka Dentystka

Karolina_i_Ewa_0146
fot. Robert Graff

Miło mi przywitać Cię na mojej stronie. Nazywam się Karolina Janowska-Kroner. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym, a po stażu podjęłam pracę w bardzo ciekawym i wymagającym ciągłego rozwoju zawodzie. W 2014 roku pojawiła się na świecie moja córka, przewracając moje życie do góry nogami. Z początkiem 2016 roku moje szczęście się podwoiło gdy do naszej rodzinki dołączy syn.

Początki macierzyństwa to bardzo specyficzny i obfitujący w zmiany okres. U mnie zaowocował powstaniem tej strony, na której pragnę dzielić się z rodzicami moją wiedzą na temat zdrowia jamy ustnej ich dzieci. Dodatkowo moja natura gadżeciary owocuje wpisami z recenzjami artykułów niemowlęcych – począwszy od wózków, które skradły moje serce, a skończywszy na…? No właśnie, przy tak bogatej ofercie branży dziecięcej ciężko stwierdzić co jest warte zakupu, a co nie. Liczę na to, że moje recenzje oraz propozycje zakupowe ułatwią rodzicom podejmowanie tych trudnych decyzji. Na stronie pojawiają się także moje osobiste przemyślenia związane ze stomatologią, macierzyństwem oraz ciążą.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i pozostawisz po sobie znak zostawiając komentarz. Mój adres mailowy znajdziesz w zakładce kontakt. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz pokazać swój produkt, z mojej strony mogę zaproponować:

-różne formy wpisów połączone ze zdjęciami – wywiad, recenzja, post sponsorowany, zestawienie;

-umieszczenie zdjęć na serwisie Instagram, Facebook;

-zamieszczenie baneru reklamowego na stronie;

-wspólną organizację konkursu;

-zamieszczenie relacji z eventu, warszatów, konferencji, podróży;

-współpracę z innymi blogerami;

-zamieszczenie informacji na Facebookowym fanpage’u o ww.materiałach.

A to aktualne statystyki z ostatniego miesiąca (marzec 2018):

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz