Puzzle WWF

c3385-img_0420Od kiedy pewien dyskont ogłosił loterie narodową z mnóstwem wspaniałych nagród do wygrania mam wrażenie, że ktoś wyprał mi mózg. Nagle zmieniły się moje sklepowe preferencje (no dobra, bliżej mam do Biedry  niż do Lidla, który to pozostaje poza zasięgiem spaceru z wózkiem, a dodam, że Młodzież w wózku za długo nie lubi przebywać). Z okazji loterii zmieniłam dziecku markę pieluch, przestał mnie interesować Rossman, a przy kasie dobieram batoniki (sic!) żeby zaokrąglić rachunek do następnego kuponu. Oczywiście wszystkie moje starania (zdrapania) bez sukcesu.

Ale nie ma tego złego!

Dziś udało mi się zakupić puzzle, i to nie byle jakie! Biedronka wraz z WWF zorganizowała akcję w ramach której można zakupić produkty z których sprzedaży część dochodów zostanie przekazana na ochronę przyrody. Oczywiście nikt nie wie jaka część, ale i tak myślę, że fajna akcja 🙂 Do nabycia “edukacyjne pluszaki, zeszyty i puzzle”. Wszystko jest śliczne, a pluszaki wyglądają bardzo autentycznie.

A  TU więcej na temat.

Mój wzrok przyciągnęły pandy, choć długo zastanawiałam się nad ilością czarnych elementów. Jak Młoda poszła spać od razu zabrałam się do zabawy, a starczy mi jej pewnie na kilka wieczorów i kilka kubków herbaty.