Morskie Oko – wycieczka z maluchami PIERWSZY VLOG!

morskie oko wycieczka z maluchami

Stało się! Po niemalże 4 latach blogowania mogę Wam przedstawić pierwszy vlog. Nie wiem czemu w zasadzie tak długo się wzbraniałam, skoro dużo prościej przekazać emocje na bierząco, niż po kilku tygodniach od wyprawy znaleźć kilka godzin by to wszystko opisać. Tu materiał jest od razu gotowy a wrażenia świeże, wystarczy “tylko” kilkadziesiąt minut by to wszystko zebrać w całość i móc się z Wami podzielić.

Nasza wyprawa do Morskiego Oka miała miejsce 29 maja 2018 r. Ewa za kilka dni skończy 4 latka, natomiast Miki to wesoły dwu i pół latek. Założyłam, że moje starsze dziecko pokona większość trasy na piechotę – na filmie dowiecie się jak to faktycznie było. Założyłam też, że tego dnia nie będzie padać… więc jak się domyślacie, pogoda w górach sprawiła nam figla.

Dla Mikołaja na długą trasę do Morskiego Oka przygotowałam nosidełko turystyczne Cross Country S4 LittleLife, którego recenzję możecie przeczytać TU. Natomiast jako wsparcie dla Ewy pojechał z nami wózek Omnio – spacerówka, którą można przekształcić w plecak. Znalazłam ją na targach Kids’ Time w Kielcach – to zupełna nowość, która dopiero co trafiła do Polski. Za jakiś czas przedstawię Wam jej recenzję.  A teraz zapraszam na nasz pierwszy Vlog z wyprawy z maluchami do Morskiego Oka! Dajcie znać, jak się podobało!