Wasze ulubione wpisy 2017

ulubione wpisy 2017To już tradycja, że wraz z początkiem Nowego Roku przypominam Wam ubiegłoroczne teksty, które cieszyły się największą popularnością. Nawet się nie spodziewacie jakie to przyjemne doświadczenie dla takiego internetowego twórcy jak ja. Cały czas żyję w przeświadczeniu, że za mało czasu poświęcam pracy w zawodzie, rodzinie a o blogu już nie wspominając. Aż tu pewnego grudniowego poranka odpalam statystyki, widzę TE liczby i okazuje się, że nie jest tak źle! Na buzi pojawia się uśmiech 🙂 Wiadomo, do czołowych blogerów bardzo mi daleko, ale jak na moje możliwości czasowe jest ok.

Pozwólcie więc, że to podsumowanie 2017 zacznę właśnie od liczb, które wywołują u mnie uśmiech:

<100000 – tyle osób odwiedziło moją stronę w zeszłym roku! To jest…. normalnie pół Woodstocku! Morze ludzi – każdemu przybijam wirtualną piąteczkę!

<7000 – w ostatnim roku liczba moich obserwatorów na Instagramie się podwoiła! To takie miłe, że chcecie być z nami na co dzień! W domu, podczas urlopu, na spacerach i… w gabinecie!

65 – tyle nowych wpisów pojawiło się na blogu! To oznacza, że średnio co najmniej raz na tydzień pojawiał się nowy wpis. Dla osoby aktywnej zawodowo, spędzającej popołudnia oraz weekendy w gabinecie to bardzo dużo. Mimo, że ten wynik jest mniejszy niż w zeszłym roku, to nie mam do siebie żalu.  Najważniejsze, że nie odpuściłam na jakości!

23– to liczba wózkowych recenzji, które się pojawiły w tym roku na blogu. O tych które cieszyły się największą popularnością przeczytacie za chwilę. Wszystkie teksty znajdziecie w zakładce Z PAMIĘTNIKA WÓZKOMANIACZKI. Założyłam także nowy facebookowy fanpage o tej samej nazwie – tam pojawiają się wyłącznie wózkowe informacje. Z początkiem roku wreszcie udało mi się utworzyć osobne konto na Instagramie poświęcone mojej pasji. Mam nadzieję, że uda mi się tam przelać całą moją wózkową wiedzę zanim najmłodsze dziecko wyśle mnie na wózkoemeryturę 😉

SETKI – Wszych maili, wiadomości na Fb oraz Ig. Najczęściej prosiliście w nich o “porady wózkowe” ale też poruszaliście w nich problemy stomatologiczne. Oczywiście nie leczę nikogo przez internet, ale chętnie się dzielę konkretną wiedzą. Czasem muszę poświęcić na to sporo czasu, czasem wystarczy podesłać link do wpisu. W ten sposób to właśnie Wy  napędzacie mnie do dalszej pracy. Wasze pytania podsuwają pomysły na nowe wpisy. Dlatego dziękuję Wam za każdą minutę spędzoną na blogu, każdą wiadomość, lajka, udostępnienie, komentarz.

Czas na waszych ulubieńców! Jeżeli macie tylko ochotę zajrzeć do wpisów z listy poniżej, wystarczy kliknąć w zdjęcie! Może coś Wam umknęło? Albo po prostu chcecie wrócić do tego tekstu?

WASZE ULUBIONE WPISY 2017


80 sprawdzonych prezentów na pierwsze urodziny

“To do tej pory największy do tej pory post przeglądowy jaki pojawił się na blogu. Zebrałam w nim (aż) 80 propozycji na prezent dla roczniaka i podzieliłam to wszystko na 9 kategorii. Większość z propozycji sprawdziliśmy osobiście, ponieważ pojawiły się w naszym domu przy różnych okazjach, wzbudzając niemałe zainteresowanie mojej dwójki.”

Joie Mytrax – boski wózek 3 w 1

“Brytyjska marka Joie szturmem zdobyła nasze ulice. Mówię Wam! Litetrax, Litetrax Plus oraz Litetrax Air czają się za każdym zakrętem! Teraz dołączy do nich Joie Mytrax – wózek 3w1 który spokojnie posłuży dziecku przez cały okres wózkowania.”

7 błędów związanych z myciem zębów. Skończ z nimi!

“Z myciem zębów teoretycznie każdy wie o co chodzi, gorzej bywa z praktyką. Statystycznie podchodząc do tematu najczęstszym błędem jest zaniechanie ich mycia – ok. 3,8 miliona Polaków w ogóle nie myje zębów! Co 10 osoba! To mocno szokuje, zwłaszcza jak się spojrzy na sprawę w ten sposób, że to najtańsza i najprostsza forma profilaktyki choroby jaką jest próchnica.”

Mutsy Nexo – wózek, który chciał się przede mną ukryć

“Kupując pierwszy wózek dla Ewy mocno rozpatrywałam markę Mutsy. Ostatecznie u nas padło na polską brykę, ale w holenderskich wózkach swoje pociechy woziły moje koleżanki. W ofercie firmy znajdowało się wiele miejskich wózków typu 2w1, nie były one największe gabarytami, kusiły ładnym designem. W katalogach Mutsy na próżno było szukać kompaktowej spacerówki… ale to się zmieniło na początku 2016 roku”

Kids Time 2017 na kółkach

“Nigdzie w Polsce nie znajdziecie większego zagęszczenia wózków na metr kwadratowy niż na targach Kids’ Time w Kielcach. To RAJ DLA WÓZKOMANIACZEK – nałam te słowa w zeszłym roku i ciągle podtrzymuję swoje zdanie. Mimo trzech dni intensywnego zwiedzania i tak nie dotarłam wszędzie i sporo rzeczy mi umknęło. (…) Na targach Kids’ Time wiele wózków ma swoje premiery, część firm prezentuje dopiero prototypy. ”

kids' time 2017 wózki


Takie rozłożenie tematów bardzo mi się podoba. Obawiałam się, że będą tu same wózki, bo nie ma co ukrywać, najczęściej trafiacie do mnie szukając opinii o nich. Ale okazuje się, że doceniacie zarówno moje zabawkowe przeglądy jak i stomatologiczne treści! Nie pozostaje mi nic innego jak pisać, pisać i jeszcze raz pisać. Dla WAS! :*