Wózki, które testowałam w 2018 roku. Czy to już koniec wózkowania? Mam dla Was niespodziankę!

wózki recenzja kod rabatowy bugaboo joie litetrax vaco baby snap stokke mamas&papasKoniec grudnia – najwyższa pora na podsumowania. Postanowiłam zacząć od wózków bo sama się zdziwiłam, analizując całoroczne statystyki, jak dużo jeszcze udało mi się w tym temacie zrobić. Conajmniej od dwunastu miesięcy szykuję się na koniec wózkowania. A co się okazało? Wcale nie zwolniłam tempa! W 2019 roku pojawiło się 17 recenzji. Ponadto 4 wózki cały czas czekają na swój opis! Biorąc po uwagę, że w przeciągu ostatnich 4 lat przez moje ręce przewinęło się w sumie 73  wózki, to  ten wynik jest dla mnie więcej niż zadowalający!!!

W tym roku pojawiły się w naszym domu całkiem nowe marki, które dotychczas znałam tylko z targowych hal. Wreszcie miałam okazję przetestować je pod swoim kątem na okolicznych chodnikach i ścieżkach . Wiele z Was prosiło o recenzję wózków polskiej marki X-lander i w tym roku udało mi się przetestować aż trzy spacerówki! W recenzjach pojawiły się także pierwszy raz wózki klasy premium, takich marek jak Silver Cross oraz Dubatti. Po targach Kids Time’ duże zainteresowanie wzbudzały wózki marki Easywalker, szczególnie malutki XS. Dlatego też ten miniwózek pojechał z nami w tym roku na wakacje. Na urlop zabraliśmy także terenowa mini- spacerówka Omnio, która pojawiła się nawet w naszym pierwszym ( i jak dotychczas ostatnim ;)) vlogu. Zobaczcie sami czym jeździliśmy w ostatnich miesiącach (klikając na zielone literki, zostaniecie przeniesieni do recenzji):

 1. Mountain Buggy Duet Ten rok zaczęłam od recenzji podwójnego wózka, którego zakup rozważałam jeszcze przed narodzinami Mikołaja.  Przetestowałam go ze starszakami ale już wiem, że przy maluszkach też by mi się sprawdził.
 2. Quinny Zapp Flex Plus bardzo ciekawa propozycja niewielkiego, miejskiego wózka, który potrafi się zmieniać jak kameleon. Na jednym stelażu zainstalujecie gondolę, fotelik, przekładane siedzisko kubełkowe oraz klasyczne siedzisko dla starszaka.
 3. Bugaboo Bee 5 Postanowiłam porównać starszy i nowszy model najmniejszego wózka z oferty Bugaboo. Podczas jazdy nie wyczułam specjalnej różnicy, ale -jak to się mówi- diabeł tkwi w szczegółach…. 😉
 4. Joolz Geo 2 Odświeżona i unowocześniona wersja wózka, który można przekształcić z pojedynczego w podwójny. Bardzo ciekawa propozycja dla rodziców bliźniąt lub dzieci rok po roku.
 5. Cybex Balios S Premiera 2018 i recenzja, która cieszy się największą popularnością wśród tegorocznych wpisów. Fajny, lekki i przemyślany wózek na którego ramie zainstalujecie zarówno gondolę jak i przekładane siedzisko spacerowe.
 6. Joie Litetrax V.2 wczesną wiosną testowaliśmy odświeżoną wersję jednej z najpopularniejszych spacerówek na rynku. Podtrzymuję moją opinię,  że to jeden z lepszych wózków jakie znajdziecie w tej cenie na rynku.
 7. Bugaboo Fox  premiera 2018. Nowy model wózka, nowe rozwiązania i zupełne nowe wrażenia podczas jazdy. Bardzo ciekawy projekt, który zyskał już rzeszę fanów. Ciekawe czy popularnością przebije Cameleona…
 8. Greentom Upp Classic wózek z którym nie potrafię się rozstać 😉 Ekologiczna spacerówka świetnie sprawdza mi się przy moich starszakach, chodź do ideałów nie należy.
 9. Easywalker XS  mała, lekka, zwinna spacerówka z regulowanym podnóżkiem i oryginalnym wyglądem? Bardzo proszę! To nie tylko wózek na wakacje. XS to świetny kompan do codziennych spacerów.
 10. X-lander X-cite Miejska spacerówka z przekładanym siedziskiem zawsze wzbudza duże zainteresowanie, tak też było w przypadku X-cite! Ale nie można zapomnieć, że to wózek w który wepniecie gondolę i posłuży dziecku od urodzenia..
 11. Omnio V2  – oryginał na czterech kółkach. Wózek który można transportować jako plecak. Wyposażony w amortyzowane, szerokie koła, które dobrze radzą sobie na trudnych nawierzchniach.
 12. Easywalker Buggy + elegancka i lekka parasolka z eleganckimi wykończeniami. Wózek zaprojektowany tak by unieść 20 kg – spokojnie zmieścił moją 4-latkę.
 13. X-lander X-fly – tegoroczna polska nowość, która świetnie wypada w porównaniu z innymi miniwózkami. Wózek towarzyszył nam podczas włoskich wakacji i świetnie sprawdził się w różnych warunkach.
 14. Babyzen Yoyo to wózek który najdłużej w mojej karierze musiał czekać na swoją recenzję. Ale warto było czekać, bo jak mało kto mogłam go przetestować go w wersji z gondolką!
 15. Silver Cross Surf 3 Timeless – elegancji, brytyjski wózek testowałam w wersji z gondolką. Wózek okazał się nie tylko pięknym ale i praktycznym kompanem do miejskich spacerów.
 16. Dubatti One – oryginał na terenowych kołach. Myślałam już, że w kwestii kubełkowych siedzeń nic  nie jest mnie już w stanie zaskoczyć, ale Dubatti One udowodnił mi (w pozytywny sposób), że jestem w błędzie.
 17. Valco Baby Snap 4 Trend Sport V2 – ostatnia recenzja, która pojawiła się na blogu. Przedstawiłam świetną spacerówkę w odświeżonej wersji v2 wraz z gondolą, która sprawia, że jest to wózek od urodzenia.

Pozostałe testowane przeze mnie wózki to: Hartan Xperia, Baby Jogger City Minu Double, X-lander X-go, Easywalker Harvey. Recenzja tego ostatniego pojawi się pewnie jako jedna z pierwszych w  2019 roku, natomiast reszta będzie musiała poczekać, aż znajdę wreszcie więcej wolnego czasu.


21 przetestowanych wózków- piękny wynik biorąc pod uwagę, że w tygodniu pracuję w gabinecie. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć czas na swoja pasję. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego zakończenia wózkowego roku… ale jak się okazało może być jeszcze lepiej! Ale o tym za chwilę…

Wiele osób pyta mnie co zrobię jak dzieci wyrosną z wózków. Odpowiedź jest na prawdę szokująca. Wyobraźcie sobie, że po prostu…. przestanę testować wózki! Szok? Przecież to oczywiste, że nie będę “dorabiać” sobie dzidziusiów tylko po to, bym mogła testować kolejne spacerówki i gondolki. Obecnie mam dwójkę cudownych, zdrowych dzieci – nie ma dla mnie nic ponad to. Nie planuję powiększenia rodziny, choć nie mówię, że to nigdy nie nastąpi. Ale na pewno nie zdecyduję się na kolejne dziecko ze względu na wózki. Jak przyjdzie moment w którym stwierdzę, że wózek jest mi całkowicie zbędny, wtedy zakończę etat wózkowej testerki i przejdę na wózkoemeryturę. I będę ciepło wspominać te kilkadziesiąt bryk, które miałam okazję gościć u siebie w domu.

Ale ten etap jeszcze przede mną!Na razie mam w planie osobiście sprawdzić jeszcze kilka wózków i cieszyć się wynikiem jaki osiągnęłam w 2018. A co z obiecaną w tytule niespodzianką?  (No pewnie, że o niej nie zapomniałam 😉 ) Ponieważ dziś skupiam się wokół wózków, to także nich będzie dotyczyć niewielki prezent, który przekazuję Wam w imieniu firmy 4kids – polskiego dystrybutora takich marek jak: Bogaboo, Valco Baby, Joie czy Mamas & Papas. Mam dla Was 5% KOD RABATOWY na zakup wózków, akcesoriów i wszystkiego co znajdziecie w internetowym sklepie: 4kids.com.pl, bugaboo.pl, mamasandpapas-polska.pl. Wpisując w odpowiednie okienko: matkadentystka obniżycie cenę zakupów w koszyku. Kod działa bez ograniczeń czasowych.

wózki recenzja kod rabatowy bugaboo joie litetrax vaco baby snap stokke mamas&papas