Kids’ Time 2020 – gadżety dla dzieci i rodziców

Serdecznie zapraszam na drugą część fotorelacji z największych targów branży dziecięcej Kids’ Time 2020. Tym razem przedstawię Wam gadżety dla dzieci oraz rodziców.

Tradycyjnie odwiedziłam swoich zaprzyjaźnionych wystawców i sprawdziłam co nowego mają do zaoferowania. Znalazłam też dla Was kilka nowych smaczków – wszystko macie podpisane w zdjęciach.

Ku mojej radości na targach znalazłam artykuły do higieny jamy ustnej. Ba! Nawet jeden z nich uzyskał nagrodę Kids’ Time Star w kategorii “Artykuły dla rodziców i dzieci”. Mowa tu o ekologicznej marce Jack’ n Jill której produkty są biodegradowalne. Marka Curaprox, która słynie ze swoich kolorowych szczoteczek na targach pokazała swoje propozycje dla najmłodszych: smoczek oraz gryzak połączony ze szczoteczką silikonową. Nowe modele szczoteczek dla najmłodszych zaprezentowała marka Baby Banana – szczoteczkę smoka i jednorożca. Na koniec stomatologicznych znalezisk Szczotunie, które możecie znać z TEGO wpisu jako The Brushies. Książeczka doczekała się polskiego tłumaczenia a nakładki do szczotkowania ząbków i masażu dziąseł nowych nazw.

Na targach miałam pierwszy raz zobaczyć na żywo produkty przeznaczone do bezpiecznego przewozu dzieci w fotelikach. Każdy wie, że pasów nie powinno zapinać się na kurtkach, kombinezonach itp. To logistycznie utrudnia wyjścia z dziećmi w okresie zimowym -nagrzewanie samochodu, dodatkowe okrycia. Rozwiązanie tych problemów proponuje Patulove oraz Ponko, koniecznie zwróćcie uwagę na ich produkty!

Wybaczcie, że część zdjęć z wpisu jest kiepskiej jakości, ale tak jak już Wam poprzednio pisałam, aparat miał bliskie spotkanie z ziemią i wszystko wskazuje na to, że coś w środku uszkodziłam (o czym dopiero przekonałam się zgrywając zdjęcia PO targach). Po kliknięciu w interesujące Was zdjęcie powinna wyświetlić Wam się jego pełna wersja z opisem. Myślę, że nie będziecie mieli większych problemów z obsługą galerii. Życzę miłego oglądania!